نقاشی ساختمان در فرمانیه تهران

رنگ نما و دیوار

نقاشی-ساختمان-در-الهیه

معرفی محله فرمانیه تهران

منطقه های تهران هر یک دارای القابی هستند که سبب می شوند پایتخت نشینان این محله را از طریق همین ویژگی ها بشناسند. فرمانیه که به عنوان یکی از مرفه نشین ترین محله های تهران شناخته می شود بیشتر به عنوان محله ساختمان های مجلل و پنت هاوس های سوپر لوکس خود معرفی می شود. علی رغم اینکه فرمانیه امروزه به عنوان یکی از گران قیمت ترین ملحه های تهران معرفی می شود ولی با این وجود توانسته بافت سنتی خود را حفظ کرده و به عنوان یک محله بسیار منحصر به فرد شناخته شود. امروز در وب سایت هومتیک قصد داریم همراه با شما نگاهی به محله فرمانیه و ویژگی های خاص آن بیاندازیم.

فرمانیه تهران کجاست؟

همانگونه که همه ما می دانیم گران قیمت ترین محله های تهران در منطقه 1 قرار گرفته و فرمانیه نیز از این امر مستثنی نمی باشد. فرماینه در اصل ما بین محله های مشهوری همچون نیاوران ، جماران و دزاشیب قرار گرفته و از این رو دسترسی خوبی به مناطق دیگر دارد.

نقاشی ساختمان مدرن چیست؟


همانطور که از نام این نوع نقاشی مشخص است، نقاشی ساختمان مدرن یک نوع نقاشی به روز و جدید است ک در آن خبری از ایده‌های قدیمی و سنتی نیست و نقش‌ها و ایده‌های جدیدی مانند انواع طرح‌های دکوراتیو در آن اجرا می‌شود. البته هنورز هم در بسیاری از ساختمان‌های مسکونی و تجاری از رنگ‌های روغنی و پلاستیک استفاده می‌کنند. حتی در برخی از پروژه‌ها زمینه‌ی اصلی همان رنگ‌های روغنی و پلاستیک است و دیگر طرح‌ها روی آن‌ها ایجاد می‌شود.