نقاشی ساختمان در الهیه ،تجریش و قیطریه تهران

رنگ نما و دیوار

نقاشی-ساختمان-در-الهیه

محله الهیه کجاست؟

محله الهیه تهران یکی از محله‌های قدیمی و البته لاکچری پایتخت است که از نظر منطقه بندی در ناحیه 7 منطقه یک تهران قرار گرفته است. این منطقه که جز مناطق لوکس و گران‌قیمت شمال شهر به حساب می‌آید در بخش‌های زیادی مورد بازسازی قرار گرفته است اما باز هم نمی‌توان گفت که ساختمان‌های لوکس تمام بخش های این محله را به خود اختصاص داده‌اند. اگر بخواهیم محله الهیه تهران را از نظر موقعیت جغرافیایی بر روی نقشه شهر تهران بررسی کنیم باید گفت که این منطقه از سمت غرب تا خیابان ولیعصر، از شرق تا جاده قدیم شمیران و پل رومی، از شمال تا تجریش و ازجنوب تا پارک وی امتداد پیدا کرده است. با این حساب محله الهیه تهرانم جز محله‌های بزرگی است که وسعت زیادی از شهر را به خود اختصاص داده است.

نقاشی ساختمان یکی از راهکارهای کم هزینه، برای تغییر دکوراسیون و تغییر رنگ دیوارهای سطوح یک فضا است. رنگ و نقاشی ساختمان خرابی‌های دیوار مانند جای میخ‌ها و ریختگی‌های دیوار را از بین برود و همچنین فضای خانه را تغییر اساسی می‌دهد. تغییر در رنگ محیط اطراف موجب تغییر در روحیات انسان می‌شود؛ بنابراین، تغییر رنگ و نقاشی ساختمان باید با احتیاط صورت گیرد. اگر خدمات نقاشی ساختمان به صورت اصولی انجام نگیرد باعث شره کردن رنگ و همچنین موج‌دار شدن دیوار می‌شود. در نتیجه، از آنجایی که انتخاب رنگ و عملیات نقاشی سطوح امری تخصصی است باید آن را به متخصصان سپرد. 

یک نقاش ساختمان ماهر چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

  • پیش از هرچیز، نقاشی که با او همکاری می‌کنید باید پروانه کسب داشته باشد.
  • مشتری‌مدار باشد و به انتخاب او احترام بگذارد، مگر در شرایطی که فرد علم کافی نداشته باشد. که در آن‌صورت هم باید تنها به صورت پیشنهاد نظر تخصصی خود را اعلام کند.
  • رنگ مناسب برای هرفضا را شناسایی کند؛ روی ترکیب انواع رنگ تسلط کامل داشته باشد، و بتواند رنگ مدنظر مشتری را دقیقا درست کند.
  • روی رنگ‌آمیزی با کلیه ابزارهای کاربردی مانند پیستوله، غلطک و قلم‌مو مسلط باشد.
  • آخرین تکنیک‌های نقاشی ساختمان را بداند؛ باسلیقه باشد و پیشنهادات جذابی برای انتخاب رنگ و سبک رنگ‌آمیزی فضاهای گوناگون ارائه دهد.
  • هزینه نقاشی ساختمان را به شکلی منصفانه محاسبه کند.
  • برای تحویل کیفیت مناسب، حتما از کلیه وسایل اینکار مانند نوار نقاشی (برای پوشاندن چارچوب‌ها، قرنیزها، کلید و پریزها و …)، کاردک (برای تمیز کردن لکه‌های رنگ در انتهای کار)، نردبان (برای تسلط بهتر هنگام رنگ‌آمیزی دیوار و به ویژه سقف) و پوشش‌های مناسب (برای پوشاندن زمین) استفاده کند.
  • خوش‌قول باشد؛ کار خود را بدون بهم‌ریختگی و آلودگی در زمان توافق‌شده به پایان برساند.

تیم نقاشی ساختمان آرتیما با 22 سال تجربه و اجرای بیش از 2500 پروژه ساختمانی ، با هدف ارائه کار باکیفیت  و قیمت مناسب در تلاش است تا با رعایت تمامی استانداردها رضایت شما شهروندان عزیز را جلب نماید .

از اعتماد شما عزیزان به مجموعه نقاشی ساختمان آرتیما سپاسگزاریم.

برخی از نظرات مشتریان تیم نقاشی ساختمان آرتیما